Gospodarcza strefa biznesu     Fotogaleria      Księga gości      Wiklina      Przetargi      Projekty unijne
Strona główna      Aktualności      Gmina      Miasto      Samorząd      Strategia      Miasto zaprzyjaźnione
Wysokie lokaty młodych szachistów MKS "Orzeł"
na turnieju w Czarnej

Dnia 24.02.2008 r. w Czarnej k/Dębicy zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa III Ligi Podkarpackiej juniorów w szachach. Z pośród najlepszych 12 drużyn województwa, drużyna juniorów MKS "Orzeł" zajęła premiowane V miejsce.

6. Burdzy Joanna

W klasyfikacji indywidualnej na poszczególnych szachownicach Drygaś Aleksandra zajęła I miejsce (9 pkt z 11) a Joanna Burdzy III miejsce (8 pkt z 11) uzyskując normę na drugą kategorię szachową co jest ogromnym sukcesem tej zawodniczki, która ma dopiero 10 lat.
        Drużyna jak i zwycięzcy indywidualni otrzymali puchary i dyplomy. Patronat nad turniejem sprawował Wójt Gminy Czarna Pan Józef Chudy, który zapewnił uczestnikom ciepły posiłek oraz napoje.