Gospodarcza strefa biznesu     Fotogaleria      Księga gości      Wiklina      Przetargi      Projekty unijne
Strona główna      Aktualności      Gmina      Miasto      Samorząd      Strategia      Miasto zaprzyjaźnione
XII Ogólnopolski Turniej Szachowy
"Kielecka Wiosna"

W dniu 19.04.2008 r. w Kielcach rozegrano XII Ogólnopolski Turniej Szachowy "Kielecka Wiosna", w którym kolejny sukces zanotowali najmłodsi zawodnicy sekcji szachowej MKS "Orzeł" Rudnik.
          Burdzy Joanna zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt do lat 10 a Trybowska Anna miejsce VI.
          Trybowska Barbara zajęła miejsce II w kategorii dziewcząt do lat 8, Moskal Radosław miejsce X w tej samej kategorii wiekowej.
          Również X miejsce zajął Głuszak Paweł w kategorii wiekowej do lat 12 na 36 startujących.
          Turniej, w którym wzięło udział 151 zawodników z wielu miast Polski miał znakomitą oprawę.
          Młodzież kielecka przygotowała dla uczestników turnieju szereg występów artystycznych, w których podkreślono ważne aspekty wychowawcze gry królewskiej.
          Zwyciężczynie otrzymały piękne puchary oraz cenne nagrody rzeczowe.